Bitcoin Profit Opinie – Dochód 1000 EUR/dzień?

Bitcoin cieszy się w ostatnich latach niesłabnącą popularnością. Niewiele jest osób, które nie znają tej kryptowaluty. Zapewne wielu ludzi, zwłaszcza niezaznajomionych dokładnie z tematem bitcoin, zachodzi w głowę, skąd wziął się ten fenomen. Mało tego, znają odpowiedź, ale nie są jej świadomi. Przecież każdy inwestor doceni zalety jakie niosą ze sobą kryptowaluty, a zwłaszcza korzyści wynikające z ich handlu. Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy biznesmen może prowadzić interesy zachowując niemal całkowitą anonimowość. Mało tego, może on także nie przejmować się systemem bankowym, prowizjami, opłatami i jakimikolwiek innymi kosztami operacyjnymi. Brzmi naprawdę dobrze, a gdyby dodać fakt, że jako inwestor możesz także zapomnieć o inflacji, a zdobycze kryptografii wykorzystać do ochrony swoich środków finansowych? Z całą pewnością każdy dojdzie do wniosku, że to bardzo dobra pozycja inwestycyjna, a wszystkie te zalety dotyczą właśnie bitcoina. Ale gdzie nim handlować? Z pomocą przychodzą tu platformy do handlu kryptowalutami – boty tradingowe. Nietrudno w tej branży trafić na oszustów, dlatego też przedstawiam recenzję, dzięki której upewnisz się czy Bitcoin Profit to nie scam.

Co to jest Bitcoin Profit?

Na wstępie wyjaśnię, czym jest bitcoin. Jest to po prostu informacja przekazywana przez zdecentralizowaną sieć (dzięki czemu nie podlega nadzorowi banków i jest odporny na inflację). Do sprawdzania danych, takich jak saldo bitcoina i jego obrotu niezbędne jest stosowanie matematyki i kryptografii. Z punktu widzenia inwestora istotną zaletą kryptowaluty jest fakt, iż upraszcza ona przelewy bankowe. Brzmi jak przyszłość dla handlu. Bitcoin Profit jest platformą obrotu bitcoinem. Jest też kryptobotem, czyli aplikacją która, w skrócie, ma za zadanie zarabianie na obrocie kryptowalutami. Oczywiście to wręcz telegraficzny skrót, a działanie robota jest bardzo skomplikowaną procedurą opracowaną przez profesjonalistów specjalizujących się w obrocie bitcoinem oraz tworzeniu baz danych i algorytmów. Ogromna liczba inwestorów i niewyobrażalne ilości podejmowanych akcji sprawiają, że obserwacja rynku staje się zajęciem bardzo czasochłonnym i nużącym. Dlatego kryptobot urasta do rangi jednego z najprzydatniejszych narzędzi przedsiębiorców zajmujących się obrotem bitcoina. Aplikacja w czasie rzeczywistym obserwuje rynek i wahania kursu oraz zapisuje wszystkie dane tworząc ogromną bazę danych, niemożliwą do stworzenia bez procesu automatyzacji. Zgromadzone informacje poddawane są obróbce cyfrowej, tak aby łatwiej było je analizować i sprawniej generować zyski. Do samej analizy wykorzystywane są algorytmy, które mają za zadanie wychwytywanie okazji inwestycyjnych i podejmowanie decyzji o transakcji kupna lub sprzedaży bitcoinów. Jak widać, kryptobot Bitcoin Profit potrafi zastąpić inwestora na przestrzeni całego procesu handlu kryptowalutą, łącznie z wprowadzeniem w życie decyzji o korzystnej wymianie. Można by zadać pytanie jak ma się szybkość działania bota do dynamicznych zmian kursu na rynku. Otóż jest to jeden z najbardziej istotnych odcinków, gdyż nawet idealna analiza (czyli informacje, którą kryptowalutę kupić lub sprzedać), której inwestor nie wprowadzi w życie na czas będzie bezużyteczna lub zachowa jedynie walory szkoleniowe. Twórcy Bitcoin Profit deklarują, że ich aplikacja jest szybsza o jedną setną sekundy od średniej rynkowej. Wydaje się że to niewiele, ale pozwala to wykorzystać okazję do korzystnej transakcji, zanim zrobi to inny robot bądź inwestor, wpływając swoja decyzją na kolejną zmianę kursu.

Zalety korzystania z Bitcoin Profit

 • intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika;
 • wysoka skuteczność dokonywanych transakcji kupna i sprzedaży bitcoin (według twórcy 99%, realnie między 88 a 92%);
 • bot dokonuje analiz rynku w czasie rzeczywistym i dokonuje wymian, zastępuje więc inwestora w całym procesie obrotu;
 • oszczędza czas, wystarczy przeznaczyć kilkanaście minut dziennie na kontrolę kryptobota;
 • szybkość, która pozwala zoptymalizować wykorzystanie wahań kursu kryptowalut;
 • konto demo – użytkownik może poznać interfejs platformy oraz spróbować wirtualnego obrotu bitcoina. Jest to niezwykle ważne dla nowych użytkowników, którzy boją się o swój depozyt oraz dla osób chcących przetestować skuteczność robota.
 • liczne przewodniki i instrukcje dla mniej zaawansowanych osób;
 • obsługa techniczna zrealizowana przez czat na żywo.

Czy Bitcoin Profit to oszustwo? Nie!

Standardowo na stronie znajdziemy obietnice gwarantujące wysokie zyski w krótkim czasie. Jak te informacje mają się do stanu faktycznego? W celu sprawdzenia dokonałem minimalnego depozytu w wysokości 250 EUR i uruchomiłem kryptobota. Po kilku godzinach jego pracy zajrzałem na konto i moim oczom ukazała się suma przekraczająca nieco 400 EUR. Nie są to ogromne pieniądze jak na możliwości świata kryptowalut, ale ewidentnie aplikacja działa sprawnie i zarabia pieniądze. Skuteczność operacji kupna i sprzedaży na rynku Bitcoin, według naszych danych, wyniosła około 90%. Jest to bardzo dobry wynik, pozwalający realnie myśleć o stosunkowo wysokich zyskach w długim okresie czasu, jednocześnie do minimum ograniczając ryzyko utraty zainwestowanych środków finansowych. Mimo że recenzowana aplikacja to nie scam, należy pamiętać, że absolutnie każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy. Zadaniem osób inwestujących (a nie kryptobota) jest ocena opłacalności każdej podjętej inwestycji.

Werdykt

Z całą stanowczością mogę stwierdzić, że Bitcoin Profit jest platformą godną zainteresowania. Nie znajdziemy tu przesłanek, że aplikacja to scam, czy próba wyłudzenia pieniędzy. Najważniejsze wnioski jakie wyciągnąłem po przeprowadzeniu testu to: średnia skuteczność platformy to 90% (waha się od 88 do 92%), co jest wyraźnym sygnałem, że bot jest w stanie zarobić monety Bitcoin; kryptobot jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a obsługa w razie potrzeby służy pomocą; aplikacja działa bardzo szybko i wykorzystuje nadarzające się okazje rynkowe, więc deklaracje twórcy o szybkości handlu i reagowaniu na zmiany bitcoina mają pokrycie w rzeczywistości; na stronie znajdziemy tutoriale, dzięki czemu możemy zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat bitcoin i obrotu kryptowalutą; relatywnie niski próg wejścia (250 EUR) jest standardowy dla tego typu aplikacji, więc nie powinien wywoływać obaw potencjalnie zainteresowanych osób.

Bitcoin Profit możemy z czystym sumieniem polecić początkującemu inwestorowi.

Logowanie do Bitcoin Profit: Jak założyć konto?

Wchodząc na stronę Bitcoin Profit natrafimy na krótki filmik o bitcoinach, sekcję najczęściej zadawanych pytań dotyczących kryptowalut i oczywiście formularz dołączenia do platformy.

Krok 1: Rejestracja

Po wypełnieniu formularza (należy podać informacje takie jak imię, nazwisko i adres mailowy) musimy jeszcze potwierdzić rejestrację, klikając link w mailu, który dostaniemy. Należy pamiętać, ze wiele skrzynek pocztowych przekierowuje takie wiadomości do folderu SPAM, więc jeśli w ciągu maksymalnie kilkunastu minut mail nie dotarł, warto to sprawdzić. Proces rejestracji jest więc bardzo prosty i nikomu nie powinien sprawić problemów.

Krok 2: Wpłata środków

Aby rozpocząć realny obrót kryptowalutą na rynku Bitcoin, trzeba dokonać wpłaty. Najniższy możliwy depozyt to wspomniane 250 EUR. Można oczywiście ulokować więcej środków. Bitcoin Profit honoruje karty płatnicze i debetowe zarówno Visa jak i Master Card, oraz płatności internetowe jak na przykład GiroPay, SafePay, MerchantPay i wiele innych. Początkowo zalecam nie przekraczać minimalnego progu wejścia. Dopiero po zapoznani się z platformą i samodzielnej ocenie skuteczności bota inwestor powinien rozważyć wyższe transfery pieniężne.

metody płatności btc profit

Krok 3: Konto demo

Bitcoin Profit oferuje konto demo. Można z niego korzystać zarówno przed jak i po ulokowaniu środków finansowych na naszym koncie. Bez wątpienia konto demonstracyjne jest ogromnym atutem platformy, zwłaszcza dla osób początkujących w świecie kryptowalut. Pozwala ono zapoznać się z interfejsem użytkownika oraz na inwestować wirtualne pieniędz. Do dyspozycji dostajemy wirtualne 1500 USD, którymi możemy dowolnie obracać na rynku (zarówno pozwalając platformie decydować za nas jak i podejmując samodzielne decyzje i ponosząc ich konsekwencje). Jest to więc świetny poligon doświadczalny, który pozwala zapoznać się z platformą i podstawami tradingu w dużo ciekawszy sposób niż czytanie poradników.

konto demo

Krok 4: Trading

Ostatnim krokiem na drodze do inwestowania w obrót kryptowalutą Bitcoin jest podjęcie decyzji o pierwszej transakcji za realne pieniądze. Warto jeszcze raz rzucić okiem na interfejs użytkownika i funkcje dostępne na platformie. Standardowo dla takich aplikacji możemy tu ustalić progi Stop Loss i Take Profit (odpowiednio minimalizacja strat i zakończenie przy ustalonym zysku). Na stronie Bitcoin Profit możesz obracać poniższymi kryptowalutami:

 • bitcoin;
 • ethereum;
 • ripple;
 • litecoin.

Możemy dokonywać akcji dla par kryptowaluta/waluta realna oraz dla par dwóch kryptowalut. W czasie rzeczywistym możemy obserwować kursy, historię naszych wymian, historię wpłat i wypłat i otwarte pozycje na rynku. Trading i kontrola kryptobota są bardzo intuicyjne i po kilku minutach nie będą stanowić problemu. Platforma może pochwalić się także sprawnym zespołem zajmującym się pomocą techniczną. Działa on w formie czatu na żywo.

handel

Potencjalne zagrożenia

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty części lub nawet całości środków. Wśród potencjalnych zagrożeń kryptobota i inwestycji w krypotwaluty należy zwrócić szczególną uwagę na:

 • niedokładną ocenę wysokości ryzyka inwestycji w Bitcoin i inne kryptowaluty – innymi słowy błędna lub niedokładna ocena inwestycji zamienia ją w hazard, który jest absolutnie nieprzewidywalny;
 • brawurę i zbyt wczesną grę za wysokie stawki – jest to bardzo częsty błąd początkujących inwestorów (którego możesz uniknąć). Zachęceni pierwszymi sukcesami inwestują oni znaczne środki finansowe zanim jasno określą swoją strategię  inwestowania i wyjścia z inwestycji;
 • rzadka kontrola kryptobota – jak wspomnieliśmy, Bitcoin Profit charakteryzuje się wysoką skutecznością, ale nie zwalnia to użytkownika z regularnej kontroli wyników osiąganych przez aplikację i dostosowywania ogólnych założeń strategii w celu optymalizacji wyników.

Jak bardzo polecasz ten post?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocen: 4.8 / 5. Liczba głosów: 34

No votes so far! Be the first to rate this post.

8 thoughts on “Bitcoin Profit Opinie – Dochód 1000 EUR/dzień?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *